Skupinové cvičenia

Skupinové cvičenie Pilates cvičíme v menších skupinách – max. 8 osôb, takže máme dostatočný priestor, aby sme sa vám mohli naplno venovať. Kvalita prevedenia cvikov je pre nás dôležitejšia než kvantita.

Cvičenie prebieha dvakrát do týždňa, buď v dňoch pondelok a streda alebo utorok a štvrtok, podľa zaradenia do skupiny. Cvičebná jednotka trvá 50 minút.

Máte možnosť zakúpenia si permanentky na mesiac dopredu, čo vás motivuje k pravidelnému cvičeniu a vytvoreniu si správnych pohybových návykov. Neodcvičené vstupy z permanentky sa neprenášajú, môžete si ich odcvičiť na náhradnej hodine, prípadne v inej skupine. Veľmi radi sa vám prispôsobíme. Presné termíny cvičení a stupne náročnosti cvičiacich skupín nájdete v rozvrhu skupinových cvičení Pilates.

Skupinové cvičenie Pilates
Skupinové cvičenie Pilates
Skupinové cvičenie Pilates

S kým budete cvičiť Pilates

Lenka

Lenka

inštruktorka Pilates a metódy SPSE-mail: lenka@rehabsport.sk, mobil: 0907 991 556
Ako dievča som mala vážne zdravotné problémy s pohybovým aparátom. Nemala som na výber, musela som začať cielene cvičiť. Pozitívne účinky Pilates cvičenia som na sebe pocítila už po pár lekciách. Pilates cvičím nepretržite od roku 2000. Verím, že správnymi pohybmi si vieme odstrániť bolesti fyzického i psychického charakteru, čo ma viedlo k rozhodnutiu stať sa profesionálnou inštruktorkou Pilates. V súčasnosti som držiteľkou osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa a zúčastnila som sa rôznych odborných seminárov. Od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS. V roku 2019 som začala študovať fyzioterapiu. Vediem skupinové cvičenia, no najmä sa venujem individuálnym klientom. Teší ma, keď vidím, ako sa naši klienti z hodiny na hodinu zlepšujú a napredujú.
Alexander

Alexander

inštruktor Pilates a metódy SPSE-mail: alex@rehabsport.sk, mobil: 0908 916 368
Volejbal, raketové športy, podcenený strečing a kompenzačné cvičenia = následná operácia ramena. Po úspešnej „oprave“ ramena som podstúpil rehabilitáciu. Cviky, ktoré mi ukázal fyzioterapeut, sa podobali Pilates-u. Pilates cviky mi neuveriteľne pomohli a urýchlili dobu rehabilitácie. Dnes viem, že väčšina vrcholových športovcov cvičí Pilates ako prevenciu a kompenzačné cvičenie. Práve preto som sa rozhodol stať sa inštruktorom a šíriť toto bohatstvo medzi ľudí, športovcov aj nešportovcov. V súčasnosti som držiteľom osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa. Absolvoval som niekoľko odborných seminárov Pilates, od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS a v roku 2018 som úspešne ukončil kurz Klasickej a športovej masáže a následne niekoľko kurzov na rôzne druhy masáží. Vediem skupinové aj individuálne hodiny.

Nechcete strácať čas?

Už teraz môžete urobiť prvý krok a napísať nám správu.
Budeme vás kontaktovať najneskôr do 24 h. Polia označené hviezdičkou sú povinné.
Zadaním svojej emailovej adresy urýchlite komunikáciu.

Na týchto web stránkach používame súbory cookie. Ďalším prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o ochrane osobných údajov.
© 2021 Lenka a Alex.

Termíny cvičení Pilates a Metódy SPS

Z prevádzkových a kapacitných dôvodov od 1.1.2024 do odvolania neprijímame nových klientov.