O nás

Sme Rehab Šport

Naše pohybové štúdio sme v Banskej Štiavnici založili v roku 2014. Špecializujeme sa na Pilates ako metódu cvičenia a metódu Špirálnej stabilizácie chrbtice, známu aj ako SM systém.

Naším poslaním je informovať ľudí o dôležitosti správneho cvičenia ako prevencie proti ochoreniam pohybového aparátu, ktoré sú zvyčajne zapríčinené nesprávnymi pohybovými návykmi. Správnym cvičením pomáhame ľuďom už riešiť ich vzniknuté zdravotné problémy s pohybovým aparátom, ako napr. hernia disku, skolióza, spondylolistéza, bolesti chrbta, závrate a iné.   

V našom štúdiu vládne rodinná atmosféra, vyznačujeme sa ľudským prístupom a radi pomôžeme každému, kto prejaví záujem o zdravší pohyb a tým aj plnohodnotný život bez bolesti.

Naše štúdio

S kým budete cvičiť Pilates a metódu SPS

Lenka

Lenka

fyzioterapeutE-mail: lenka@rehabsport.sk, mobil: 0907 991 556
Ako dievča som mala vážne zdravotné problémy s pohybovým aparátom. Nemala som na výber, musela som začať cielene cvičiť. Pozitívne účinky Pilates cvičenia som na sebe pocítila už po pár lekciách. Pilates cvičím nepretržite od roku 2000. Verím, že správnymi pohybmi si vieme odstrániť bolesti fyzického i psychického charakteru, čo ma viedlo k rozhodnutiu stať sa profesionálnou inštruktorkou Pilates. V súčasnosti som držiteľkou osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa a zúčastnila som sa rôznych odborných seminárov. Od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS. V roku 2023 som úspešne ukončila štúdium fyzioterapie. Vediem skupinové cvičenia, no najmä sa venujem individuálnym klientom. Teší ma, keď vidím, ako sa naši klienti z hodiny na hodinu zlepšujú a napredujú.
Alexander

Alexander

masér, inštruktor Pilates a metódy SPSE-mail: alex@rehabsport.sk, mobil: 0908 916 368
Volejbal, raketové športy, podcenený strečing a kompenzačné cvičenia = následná operácia ramena. Po úspešnej „oprave“ ramena som podstúpil rehabilitáciu. Cviky, ktoré mi ukázal fyzioterapeut, sa podobali Pilates-u. Pilates cviky mi neuveriteľne pomohli a urýchlili dobu rehabilitácie. Dnes viem, že väčšina vrcholových športovcov cvičí Pilates ako prevenciu a kompenzačné cvičenie. Práve preto som sa rozhodol stať sa inštruktorom a šíriť toto bohatstvo medzi ľudí, športovcov aj nešportovcov. V súčasnosti som držiteľom osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa. Absolvoval som niekoľko odborných seminárov Pilates, od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS a v roku 2018 som úspešne ukončil kurz Klasickej a športovej masáže a následne niekoľko kurzov na rôzne druhy masáží. Vediem skupinové cvičenia aj individuálne hodiny.

Čo u nás nájdete?

Profesionálny prístup

Profesionálny prístup

Praktické skúsenosti

Praktické skúsenosti

Odborné vedomosti

Odborné vedomosti

Výsledky

Výsledky

Na týchto web stránkach používame súbory cookie. Ďalším prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o ochrane osobných údajov.
© 2021 Lenka a Alex.

Termíny cvičení Pilates a Metódy SPS

Z prevádzkových a kapacitných dôvodov od 1.1.2024 do odvolania neprijímame nových klientov.