Pilates pre mužov

Vedeli ste, že Pilates bol pôvodne určený hlavne pre mužov? Svoje vrcholové výkony si ním zlepšovali mnohí boxeri, atléti a vrcholoví športovci.

V dnešnej dobe je veľkým trendom pre mužov, ktorí majú sedavé zamestnanie. Aj v našom štúdiu môžete na sebe vyskúšať účinky cvičenia Pilates, či ste športovci alebo nešportovci.

Cvičíme dvakrát do týždňa. Cvičebná jednotka trvá 50 minút.

S kým budete cvičiť Pilates pre mužov

Alexander

Alexander

inštruktor Pilates a metódy SPSE-mail: alex@rehabsport.sk, mobil: 0908 916 368
Volejbal, raketové športy, podcenený strečing a kompenzačné cvičenia = následná operácia ramena. Po úspešnej „oprave“ ramena som podstúpil rehabilitáciu. Cviky, ktoré mi ukázal fyzioterapeut, sa podobali Pilates-u. Pilates cviky mi neuveriteľne pomohli a urýchlili dobu rehabilitácie. Dnes viem, že väčšina vrcholových športovcov cvičí Pilates ako prevenciu a kompenzačné cvičenie. Práve preto som sa rozhodol stať sa inštruktorom a šíriť toto bohatstvo medzi ľudí, športovcov aj nešportovcov. V súčasnosti som držiteľom osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa. Absolvoval som niekoľko odborných seminárov Pilates a od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS. Vediem skupinové aj individuálne hodiny.

Nechcete strácať čas?

Už teraz môžete urobiť prvý krok a napísať nám správu.
Budeme vás kontaktovať najneskôr do 24 h. Polia označené hviezdičkou sú povinné.
Zadaním svojej emailovej adresy urýchlite komunikáciu.

Na týchto web stránkach používame súbory cookie. Ďalším prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o ochrane osobných údajov.
© 2021 Lenka a Alex.

Termíny cvičení Pilates a Metódy SPS

Z prevádzkových a kapacitných dôvodov od 1.1.2024 do odvolania neprijímame nových klientov.