Individuálne cvičenia

Inštruktora máte len pre seba. Po celú dobu cvičenia sa inštruktor venuje len vám. Po vykonaní vašej posturálnej analýzy vám inštruktor zostaví individuálny cvičebný plán. Každú hodinu prispôsobíme vašej kondícii, zdravotnému stavu aj vašim prianiam. Pri cvičení môžete využívať všetky pomôcky, ktoré sú v štúdiu k dispozícii. Cvičebná jednotka trvá 50 minút.

Výhody individuálnej hodiny sú:

  • cvičebný program je zostavený na základe vášho zdravotného stavu, potrieb a vašich prianí
  • možnosť vytvorenia cvičebného programu na doma
  • rozvrh cvičení prispôsobíme podľa vašich časových možností
  • pre objektívne posúdenie výsledkov je možné na vaše prianie viesť fotodokumentáciu
Individuálne cvičenie Pilates
Individuálne cvičenie Pilates
Individuálne cvičenie Pilates

S kým budete cvičiť Pilates

Lenka

Lenka

inštruktorka Pilates a metódy SPSE-mail: lenka@rehabsport.sk, mobil: 0907 991 556
Ako dievča som mala vážne zdravotné problémy s pohybovým aparátom. Nemala som na výber, musela som začať cielene cvičiť. Pozitívne účinky Pilates cvičenia som na sebe pocítila už po pár lekciách. Pilates cvičím nepretržite od roku 2000. Verím, že správnymi pohybmi si vieme odstrániť bolesti fyzického i psychického charakteru, čo ma viedlo k rozhodnutiu stať sa profesionálnou inštruktorkou Pilates. V súčasnosti som držiteľkou osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa a zúčastnila som sa rôznych odborných seminárov. Od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS. Vediem skupinové cvičenia, no najmä sa venujem individuálnym klientom. Teší ma, keď vidím, ako sa naši klienti z hodiny na hodinu zlepšujú a napredujú.
Alexander

Alexander

inštruktor Pilates a metódy SPSE-mail: alex@rehabsport.sk, mobil: 0908 916 368
Volejbal, raketové športy, podcenený strečing a kompenzačné cvičenia = následná operácia ramena. Po úspešnej „oprave“ ramena som podstúpil rehabilitáciu. Cviky, ktoré mi ukázal fyzioterapeut, sa podobali Pilates-u. Pilates cviky mi neuveriteľne pomohli a urýchlili dobu rehabilitácie. Dnes viem, že väčšina vrcholových športovcov cvičí Pilates ako prevenciu a kompenzačné cvičenie. Práve preto som sa rozhodol stať sa inštruktorom a šíriť toto bohatstvo medzi ľudí, športovcov aj nešportovcov. V súčasnosti som držiteľom osvedčenia Pilates inštruktor I. a II. kvalifikačného stupňa. Absolvoval som niekoľko odborných seminárov Pilates, od roku 2017 sa venujem aj metóde SPS a od roku 2018 masírujem. Vediem skupinové cvičenia aj individuálne hodiny.

Nechcete strácať čas?

Už teraz môžete urobiť prvý krok a napísať nám správu.
Budeme vás kontaktovať najneskôr do 24 h. Polia označené hviezdičkou sú povinné.
Zadaním svojej emailovej adresy urýchlite komunikáciu.

Na týchto web stránkach používame súbory cookie. Ďalším prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním. Viac o ochrane osobných údajov.
© 2021 Lenka a Alex.

Termíny cvičení Pilates a Metódy SPS

Z prevádzkových a kapacitných dôvodov od 1.1.2024 do odvolania neprijímame nových klientov.